Türkçe Blog

Türkçe Blog

Bu blogda ziyaretçilerimize, işlerine kısada olsa biraz ara verip, ilginç konuları, fikirleri ve gelişmeleri okumaları için zaman ayırmalarını tavsiye ediyoruz.

Tece'nin Blogunu takip etmeye devam edin ve okurken keyifini çıkarın!

03
Ocak
2018

Elveda 2017 : Hoşgeldin 2018

Elveda 2017 : Hoşgeldin 2018

Bu vesileyle, TECE ailesi olarak, 2018 yılının size, ailenize ve dünyaya sevinç, barış ve mutluluk getirmesini dileriz.

Categories: Türkçe Blog

14
Aralık
2017

TECE Polonya Depomuz Hizmetinizde

Avrupa'daki mevcut ve tüm potansiyel müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmek amacıyla Polonya'nın Poznan kentinde oluşturduğumuz depoda 100 renkten fazla ürün bulunmaktadır.

Her renk için 0.5mm, 0.8mm ve 2.0mm kalınlıklar olmak üzere Kronospan'dan 50, SwissKrono'dan 50 renk servis edilmeye hazır olarak depomuzda bulundurulmaktadır. 

Categories: Türkçe Blog

14
Aralık
2017

TECE Masa Takvimi ile Hoşgeldin 2018

Tece için ne yaparsak yapalım, bunu sürekli olarak yapmamız gerekiyor. Üretimimizden, kaliteyi en üst seviyede tutmamızdan, müşterilerimiz için hazırladığımız promosyonel ürünlere kadar, pazarımızda tutarlı bir şekilde kalmak ve hatırlanmak adına bunları yapmaktan keyif alıyoruz. 

Written by: Tayfur Coskunüzer Categories: Türkçe Blog

14
Kasım
2017

Mobilyalarınıza Çarpıcı Renkler Ekleyin!

Mobilyalarınıza Çarpıcı Renkler Ekleyin!

Doğadan gelen her renk gündoğumunu, gün batımını, gökyüzünü, ağaçları, esintiyi ve daha fazlasını içeren mükemmel renk tonları sunar ...

Tece olarak, yüksek teknoloji ürünü laboratuvar ekipmanları sayesinde doğadaki çarpıcı renkleri sizler için üretebilir ve çoğaltabiliriz.

Categories: Türkçe Blog

12
Kasım
2017

TECE'nin seçimi SAP

TECE'nin seçimi SAP

TECE'de bizler, ilerleme ve gelişime inanırız; ilerleme, operasyonlarımızın her adımında mutlaka var olmalıdır. Bir ürününün bir müşteriye satılmasından, yeni bir ürünün geliştirilip üretilmesine kadar, geleceği mutlaka düşünmek zorundayız. Uzun vadeli kararlar ve gelecek için yapılan planlamalar bizleri başarıya götürecektir.

Categories: Türkçe Blog

24
Eylül
2017

YİTİK KENTİN YOLCUSU: POZNAN & VARŞOVA

Avrupa kıtasının en hızlı büyüyen ülkesi olan Polonya, bir gezginin keşfetmesi gereken yerlerden biridir. İkinci Dünya Savaşı'nda Polonya, tarihinin en kötü günlerini gördü. Varşova neredeyse tamamen yok edildi. Ancak bugün, Varşova kenti, yeniden inşa sonrasında şan ve görkemiyle hala ayakta duruyor.

Written by: Tayfur Coskunüzer Categories: Türkçe Blog

10
Eylül
2017

YİTİK KENTİN YOLCUSU: KAPADOKYA

Kapadokya: Türkiye'nin ve dünyanın muhtemelen en gizemli bölgelerinden biri. Yer altındaki gizemli kentleri ve yer üstündeki insan yapımı mağaraları ile Kapadokya bölgesi, Türkiye'nin en önemli turistik yerlerinden birini oluşturmaktadır. Sanıyorum şu şekilde söylemek doğru olacaktır; Kapadokya, bir insanın dünyaya veda etmeden önce görmesi gereken gezegenimizin en enteresan bölgelerinden biridir.

Written by: Yasin Coskunüzer Categories: Türkçe Blog

20
Temmuz
2017

SWISS KRONO KENARBANDI KOLLEKSİYONU

SwissKrono'nun en önemli renkleri üretilerek Polonya'daki depomuzda stoklara eklendi. Renklerimiz SwissKrono'nun en güncel kolleksiyonundaki renklerle kusursuz bir şekilde örtüşmektedir.

Mevcut kalınlıklar 0.5 mm, 0.8 mm ve 22 mm genişlikte 2 mm'dir. İsteğe bağlı olarak diğer genişlikler de mevcuttur.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle veya Polonya'daki ofisimizle irtibata geçiniz. İletişim bilgileri aşağıda verilmektedir:

TECE DECOR
ul. Szkolna 11
Gadki, Poland
Tel: +48 575 088 187
Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Web: http://www.tecedecor.pl

Categories: Türkçe Blog

20
Temmuz
2017

DENEYİM HERŞEYDİR!

Bize göre, müşterilerimize göre, kaliteyi önemseyen herkese göre, "deneyim" kendileri için en doğru ürünün hangisi olduğuna karar verme açısından en önemli yöndür; bu nedenle "deneyim herşeydir".  TECE'de, 30 yıllık deneyimimizin, işimize olan sevgi ve tutkumuzla birleştirilmesi, büyük başarılara imza atmamızı sağladı.

Categories: Türkçe Blog

20
Temmuz
2017

YİTİK KENTİN YOLCUSU: DRESDEN

Dresden, bir zamanlar Doğu ve Batı Almanya'nın birleşmesinden önce Doğu Almanya'nın bir parçası olan bir Alman kentidir. Bu şehir barışın değerini en çok bilen şehirdir; çünkü bu şehir insanlık tarihinin yine insanlar tarafından yapılan en kötü tahribatlarından birine tanık olmuştur. Neredeyse tamamen imha edilen Dresden, 2. Dünya Savaşı'ndan sonra yeniden inşa edilmiştir.

Written by: Tayfur Coskunüzer Categories: Türkçe Blog

07
Haziran
2017

KRONOSPAN KOLEKSİYONU ABS KENARBANDLARI

Kenarbandlarının panellerle eşleştirilmesi TECE'deki en önemli çalışmadır. Bu amaçla, Kronospan'ın en önemli ve en yeni renklerinden oluşan yeni bir renk koleksiyonu hazırladık.

Kronospan'ın yanı sıra, Egger, Kastamonu, KronoSwiss, Arauco, Masisa, Tablemac ve benzeri birçok eşleşmemiz var.

Categories: Türkçe Blog

07
Haziran
2017

YİTİK KENTİN YOLCUSU: KÜBA

Yitik Kentin Yolcusu serisinin bugünkü konusunda sizlerle dünyanın en ilginç ülkelerinden biri olan KÜBA ile ilgili resimlerimi ve düşüncelerimi paylaşacağım.

Seyahat birçok şey öğretir; dünyanın dört bir yanında gördüklerim beni demokratik ülkelerin dünyanın en ileri ve en mutlu ülkeleri olduğunu farkına varmamı sağladı.

Written by: Tayfur Coskunüzer Categories: Türkçe Blog

10
May
2017

YİTİK KENTİN YOLCUSU: CINQUE TERRE

Dünyada sınırsız sayıda muhteşem yerler var; bazıları insanlık tarafından biliniyor, bazıları ise hala keşfedilmeyi bekliyor.

Written by: Tayfur Coskunüzer Categories: Türkçe Blog

17
Nisan
2017

MÜKEMMEL YÜZEYİ İLE YENİ PARLAK KENARBANDLARIMIZ

Ürünlerimizi ve servislerimizi sürekli olarak geliştirmek için çalışıyoruz.

Geliştirme bazen yeni bir ürün ile veya bazen menvcut bir ürünü geliştirmekle olur. Bu ay sizlere, büyük bir yatırımın ardından üretimini gerçekleştirdiğimiz ayna görünümlü yeni parlak kenarbandlarımızın haberini vermek istiyoruz.

Categories: Türkçe Blog

17
Nisan
2017

YİTİK KENTİN YOLCUSU: RIO DE JANEIRO

Rio Brezilya'nın ve muhtemelen Dünya'nın en önemli şehirlerinden birisi. Rio şehrini bilmeyen, duymayan yoktur diye düşünüyorum. En azından, Rio Karnavalı dünyada herkes tarafından biliniyor.

Categories: Türkçe Blog

[12 3 4 5  >>  

Tece Twitter

Tece Dekor A.S.

Nous remercions tous les visiteurs de l'intérêt porté à notre entreprise et à nos produits sur le salon… https://t.co/nwWHAhr8HW