SICAM_2017.jpg

Tece SICAM 2017 Fuarında

Önceki yıllarda olduğu gibi, Italya'nın Pordenone kentinde düzenlenen SICAM fuarına yeniden katıldık.

SICAM,bugüne kadar düzenlediği fuarlar süresince, birçok şirketin yeni trendlerini sunmaya çalıştığı önemli bir fuar haline geldi. Ziyaretçiler, yeni mobilya tasarımlarında neleri kullanabileceklerini bulmaktan heyecan duyuyorlar.

Continue reading

Furnica_Entry_Tece.jpg

Tece Furnica 2017 Fuarında

Poznan'da düzenlenen Furnica Fuarına son bir kaç yıldır katılıyoruz. Bu yıl katılım biraz daha farklı olarak gerçekleşti çünkü bu kez Poznan kentinde bulunan ekibimiz ile birlikte katıldık.

Continue reading

INTERMOB_2017.jpg

Tece Intermob 2017 Fuarında

Intermob, Avroasya Bölgesi'ndeki mobilya bileşenleri fuarlarının en önemli etkinliğidir.

Continue reading

Non_Brushed_Aluminum.jpg

Düz Yüzey Alüminyum Kenarbandı

Katma değeri yüksek olan ürünlerin üretilmesi bir çok mobilya firmasının hedefidir. Bu nedenle, firmalar son yıllarda yüksek parlak paneller ve 3D kenarbandları kullanmaya başlamışlardı. Bu yıllarda ise, daha farklı bir malzeme her zamankinden çok daha popüler hale geldi: Farklı yüzeylerde gerçek metal.

Continue reading

Our_New_Site.png

Web Sayfamız Güncellendi ...

İnternet teknolojisi akılalmaz bir hızla değişiyor. Web sitemizi en son 2012 yılında tasarladığımızdan beri, web teknolojisinde birçok şey değişti. Bugün, web sitemizi yeniden tasarladığımızı ve yeniden kodladığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yeni tasarlanan web sitemiz son teknoloji akıllı telefonlar ve tabletlere tam olarak uyumludur ve daha pek çok konuda sorunsuz çalışmaktadır. Menü çubuğundan veya arama çubuğundan ürünlere ulaşmanız artık çok daha kolaydır.

Continue reading

Diğer Makaleler...

Tece Twitter

Tece Dekor A.S.

Nous remercions tous les visiteurs de l'intérêt porté à notre entreprise et à nos produits sur le salon… https://t.co/nwWHAhr8HW