YENİ DEPOMUZ POLONYA'DA

1987 yılında küçük bir atölye ile kurulan Tece, kenarbandı üretiminde dünyanın en önemli oyuncularından biri olma amacına yönelik hamle ve yatırımlarını sürekli olarak hayata geçiriyor. Bir çok ülkede geniş bir bayi ağı bulunan şirket, Avrupa'da daha hızlı ve etkili hizmet sunabilmek amacıyla kendi öz sermayesiyle yurt dışındaki ilk oluşumunu tamamlamış bulunmaktadır.

Tece, Avrupa'nın mobilya üretim merkezi olan Polonya'da,  Gadki bölgesinde yaklaşık 1000 metrekarelik kapalı alana sahip bir depo ile hizmet vermeye başladı.

Poznan'a 15 dakika uzaklıkta olan ve Avrupa Lojistik Merkezi olarak tasarlanan depo, "Minimum Sipariş Miktarı" politikası olmaksızın başta Polonya olmak üzere Avrupa'daki diğer ülkelerde hizmet vermeyi amaçlıyor.

Polonya'daki depomuzda stok renkleri olarak ilk etapta Kronospan ve SwissKrono koleksiyonları 0,5 mm, 0,8 mm ve 2,0 mm olmak üzere 3 ayrı kalınlıkta bulundurulmaktadır.

Çok yakında, Egger, Pfleiderer gibi firmalarında  koleksiyonlarına hitap eden kenarbandlarımızın depodaki raflarda yerini alması hedefleniyor.

Tece Twitter